nové aktualizaci se dostaví vylepšený systém nahlašování hráčů a nový systém pojmenovaný Social Contract. Díky novinkám by měla být hra mnohem více bezpečnější, zábavnější a mnohem fér ke všem hráčům.

Nový systém nahlašování hráčů

Již v předchozí aktualizaci vylepšovali vývojáři systém pro nahlašování hráčů. Díky nově vytvořenému týmu, který má dohlížet na slušné chování a dodržování pravidel, dokázali do hry dostat vychytanější systém, který dnes například posílá děkovné zprávy za nahlašování. Zároveň se ovšem odešle i zpráva hráčům, kteří podmínky nebo slušné chování porušili, aby se mohli podobným prohřeškům do budoucna vyvarovat.

Social Contract

Před vstupem do Azerothu budou muset všichni hráči nově podepsat Social Contract, od kterého si Blizzard slibuje mnohem lepší chování hráčů ve hře. Bez přečtení a podepsání Social Contractu nebude moci hráč vstoupit do hry. Je dost možné, že celou akci budou muset hráči čas od času opakovat, aby si podmínky a „slušné chování“ připomněli.

Nahlašování chování hráčů

Blizzard zmodernizoval herní nahlašovací systém. V modrém příspěvku slibuje jednodušší a přímočařejší možnost nahlásit nevhodné chování ostatních hráčů.

Systém otevřete pravým kliknutím na portrét hráče, kterého chcete nahlásit. V nabídce bude k dispozici možnost „Report“. Pokud nahlášení odešlete, do několika dnů vám přijde děkovná zpráva.

 

Necháme na vás, zda se vám nový systém a možnosti líbí. Pokud to alespoň minimálně pomůže ke zlepšení situace v chatu a hře jako takové, je to jen a jen dobře.